media lifestylowe

Jest to jedna z możliwych interpretacji

Obudziliśmy się dzisiaj do pierwszego prawdziwego śniegu sezonu. Drzewa pokryte były lekkie kontury białe i śnieg leżał o cal i pół głębokim całej okolicy.

Ponieważ moja rodzina postępowała przez całe rano, każdy z nas miał zupełnie inną reakcję na pogodę. Przypomina jednego z najbardziej przydatnych zwrotów, jakie kiedykolwiek nauczyłem: To jest jedna z możliwych interpretacji.http://www.plandeki.eu/plandeki-na-wymiar

Wszyscy wiemy, że wiele osób może zobaczyć pojedyncze zdarzenie lub fakt i odchodzić z diametralnie różnymi interpretacjami. Oto co wydarzyło się w naszym domu, w tej konkretnej rano.

GirlChild walcowane z łóżka, zobaczyłem śnieg, rozpoczęła się piosenka o tym, jak wspaniałe jest śnieg i napisał list do przyjaciela w innym mieście wychwalając zalety posiadania śniegu, nawet jeśli nie był to dzień śnieg, ponieważ już było weekend. Spędziła resztę dnia komponować różne piosenki i skecze w hołdzie do zimy.

BoyChild wyskoczyła z łóżka dotychczas niewidzialnej entuzjazmem i oznajmił: "Jestem na pewno będzie z snowboardzie (Best Friend) dzisiaj." Pokrywa śnieżna i akumulacji były wtórne do możliwości energicznie atakują pole golfowe w najlepszej nastoletnia-boy mody.

Mój mąż spojrzał przez okno, mruknął: "Huh. Nie wystarczy się martwić o łopatą". I szybko wrócił do kawy i gazety.

Na jego spacer, Puppy opadł śnieg na głębokość pachy (co nie jest wcale tak daleko, biorąc pod uwagę, że jest częścią jamnik) oraz ograniczonego się jak dobrze, jak szczeniak. Joy, bez żadnych dalszych celów w załączeniu.

Miałem kilka różnych reakcji na śniegu. Moim pierwszym był "Spójrz jak wspaniałe drzewa są;. Jestem bardzo zadowolony, że nie trzeba nigdzie iść i można tu usiąść i cieszyć się pięknem" Mój drugi był "Lepiej trochę ręczniki do prania pokojowej dokładamy będzie mieć jakieś mokre ludzi dzisiaj". A mój trzeci był "Marshmallows! Czy mamy wystarczającą ilość marshmallows na gorącą czekoladę?"

Gdy myślę o tych reakcji, to jest tak łatwo zauważyć, że żaden z nich "prawo" lub "złe" nie były "dobre" lub "złe". One po prostu były różne interpretacje tego samego zdarzenia. Niewątpliwie inni ludzie mieli dodatkowe reakcje.

Na szczęście w tym przypadku wszyscy byli zadowoleni, aby cieszyć się własną interpretację i nie tracić czasu próbuje przekształcić nikogo do ich widoku. Zbyt często jednak ludzie twierdzą, że ich punkt widzenia jest jedynym odpowiednim jeden. Podczas wyjaśniania i dzielenie punkt widzenia jest wspaniałe, ważne jest, aby pamiętać, że postrzeganie innych ludzi może być równie ważny.

Jeden fakt: śnieg. Wiele różnych reakcji. A zdanie "To jest jedna z możliwych interpretacji."

- autor artykułu