media ambassador

media ambassador

Kilka zalecanych Wywiady kompozytor i Biografie

Ostatnio mam cieszył się czytanie o niektórych z moich ulubionych kompozytorów.https://wyroby-kute.pl/15-elementy-kute Jest to próba zrozumienia ich myślenia i może zebrać niektóre z ich metodologii, jeśli coś takiego istnieje. Udało mi się znaleźć dość szeroki zakres biografii w mojej lokalnej bibliotece. podam krótki opis kilku książek, które czytałem niedawno i podać kilka dodatkowych uwag.

Przede wszystkim, jest to doskonała kompilacja American Songwriter Magazine odpowiednio zatytułowane "Song", która ma kilka bardzo ciekawych wywiadów z szerokiej gamy kompozytorów m.in. Tom Petty, John Prine, Willie Nelson, Jeff Tweedy i Sheryl Crow. Każdy wywiad zapewnia spostrzeżenia i zalecenia dla innych kompozytorów, które mogą być pomocne. Polecam tę książkę dla tych ludzi, którzy nie mają czasu, aby zagłębić się pełnowartościowy biografii. Jest to kompilacja nieco skróconym wywiadów i wielu artystów zapewniają sugestie początkujących kompozytorów.

media ambassador

Zdarza mi się być fanem Wilco od czasu przeniesienia się do obszaru Chicago, więc czytam książkę pod tytułem: "nauczenie się Die" Greg Kot. Jest to ciekawa opowieść o grupie, która przeciwstawił stereotypowej podejście branży do popularnej muzyki i piosenek. Oferuje również bardzo ładny przykład zespołu, który udało się przebić pomimo różnorodnych wyzwań. Ta książka nie tylko zapewnia bardzo dobry wgląd w aktualne trendy w branży muzycznej, ale także pomaga ludzie zrozumieć, jak działa przemysł muzyczny. Ponadto, pomaga odróżnić bardziej awangardowy podejście po prostu piosenkarki z podejściem bardziej komercyjnego czystym wykonawcy lub czystego songwriter.

Czytam biografię Warren Zevon za "Prześpię Kiedy jestem Dead" napisana przez jego przyjaciela i byłej żony, Crystal Zevon. Jest to tragiczna historia, ale zapewnia, że ??jest to bardzo ładny opis niedoceniany Zevon, który pisał o stylu, który nigdy nie może naprawdę zobaczyć ponownie.

- autor artykułu